Відбулась чат-конференція з Костем Бондаренком

Як ми вже повідомляли, блогова мережа ВКурсі.ком розпочала практику проведення чат-конференцій з провідними людьми України. Першим гостем чат-конференції ВКурсі.ком став відомий український політолог, заступник Голови партії «Сильна Україна» Кость Бондаренко. В ході двогодинного online-спілкування з користувачами ВКурсі.ком, яке відбулось у ніч на 28 жовтня, Кость Бондаренко відповів на запитання, поставлені дописувачами мережі протягом попередньої доби та в часі тривання конференції. З текстом спілкування можна ознайомитись за постійним посиланням на відповідній сторінці. Чат-конференції ВКурсі.ком відбуватимуться і надалі — слідкуйте за анонсами мережі, будьте ВКурсі!

Адміністрація ВКурсі.ком

5 коментарів

Ігор Гамаль
ВКурсівці, хотілося б почути Ваші думки з цього приводу :)
Алька Ситар
Я розчарована (((((, бо хотіла почути чітку відповідь на запитання, чи переїде Кость Бондаренко в Чернівці. Відповідь типова, як для політика, «Я не кажу ні.» і ЩО?
Юлия Григорьева
Попри те, що деякі запитання були побудовані не досить коректно, відповіді пана Бондаренка радували своєю чіткістю і точністю, високим інтелектом. Слід відмітити професійність Костя Петровича.

Автору Алька Ситар.
Думається, не слід розчаровуватися у відповіді на Ваше запитання та робити висновок а-ля совіцких часів: «Всех под одну гребенку». Справа в тім, що людина розумна не буде приймати доленосних рішень моментально. Це стосується не тільки політиків але й пересічних людей. Потрібно зважити всі факти. А у випадку Костя Петровича щодо вашого питання, ще не має всіх фактів. Говорити про це можна буде лише після висновків голосування і то не одразу. Головне те, що пан Бондаренко не відмовляється. Це означає, що буде розглядатися і варіант переїзду.
Не сприймати за критику. Автор коментара тлумачила дану ситуацію як дипломований фахівець в цій сфері.

Враження позитивні.
Велике спасибі Костю Петровичу за щирі і чіткі відповіді.
Вдячна адміністрації Вкурсі.ком за надану можливість поспілкуватися з Костем Петровичем в онлайн режимі.

Крістіна Кельті
Питань не ставила, але форма цікава. Дійсно, багато залежить від коректності запитання. Лишається сподіватись, майбутні конференції будуть і будуть вдалими.
Галина Дичковська
В мене враження відповідають такому анекдоту:
якщо дипломат каже «так», це означає «може бути»;
якщо дипломат каже «може бути», це означає «ні»;
якщо дипломат каже «ні», це означає..., що він… не дипломат…

Думаю, з дипломатизмом у К.Бондаренка все на 120%.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте