Опитування: Як вам новий дизайн ВКурсі.ком?

19 січня ми оновили двигун і дизайн ВКурсі.ком. Утім, ще не всі деталі доведені остаточно, тому нам цікаво дізнатись вашу думку. Заодно протестуємо функцію опитування.

Дизайн 2010-2014 рр.Дизайн 2014 р.

21 коментар

Святослав Вишинський
Зауваження та пропозиції по дизайну залишайте в коментарях під цим дописом.
Святослав Вишинський
Моє зауваження буде першим: кольорова гама. Думаю, слід більше елементів зробити чорним і червоним кольором, це полегшує орієнтацію. Елементи меню наразі надто бліді. Відкорегувати шрифти та інтервали.
Олексій Пономаренко
Я не розумію мінімалізму, тому новий дизайн мені відверто не подобається. Дуже схоже з тим, що було з провідним футбольним сайтом. Був гарний дизайн, зробили усе білим football.ua/ Окрім того я консерватор і все нове мені важко дається. Щодо нових функцій це чудово, треба лише розібратись, що і як, а щодо дизайну, однозначно попередній був зручніший і саме головне зрозуміліший.
Олексій Пономаренко
Щодо пропозицій, то давно це пропонував, щоб фотографії при натисканні на неї відкривались у більшому розмірі.
Святослав Вишинський
Це зараз називається фото-сетом. При створенні допису можна обирати і заливати до 30 фотографій.
Олексій Пономаренко
І вони будуть відкриватись у більшому розмірі? І між ними можна буде вставляти текст чи просто підряд будуть йти фотки?
Ігор Гамаль
Будуть відкриватись у більшому розмірі і можна додавати текст.
Святослав Вишинський
Текст буде окремо. Олексій має на увазі, чи текст між різними фотографіями можна буде вставляти.
Олексій Пономаренко
Да да, в мене формат такий моїх постів де з фотками)
Ігор Гамаль
Фото-сет це слайдер фотографій. В слайдері немає сенсу залишати текст між фото, тому є можливість додавати текст безпосередньо до кожного фото. Ось так виглядатиме фото з текстом в слайдері:
Олексій Пономаренко
Зрозумів, мені не підходить. Дякую за пояснення. А звичайно додані фото будуть відкриватись у більшому розмірі?
Ігор Гамаль
Гаразд, зробимо перегляд по кліку на зображенні і для звичайно доданих фото.
Сергій Батаєв
Коли натискаю Нові — виділяється активним «Колективні» та «Нові», чи так й задумано?Я думаю фотографії не варто робити фіксованим розміром, а всеж обмежувати по висоті та ширині. Або обгорнути зображення у блок, щоб від цього не їхало усе інше. (саме про маленьке фото «Альона Гливко»)

Сергій Батаєв
Можливо «Нові» виділити як чекбокс десь у стороні (так фільтр буде логічніше), але не як пунт меню :/
Ігор Гамаль
Дякую за фідбек. Розділ «Нові» і справді був заплутаним, він залежив від персональних і колективних розділів. Зараз я спростив, мабуть, так буде більш простіше.

Аватарки не обмежуються за розміром. Кілька років тому скрипт був не досконалим і деформував аватарки при завантаженні. Пізніше цю проблему було усунуто, але кілька профілів залишились з деформованими аватарками. Це виправиться як тільки вони оновлять світлини.
Олексій Пономаренко
Також просив ще на зустрічі під час річниці Вкурсі про те щоб не викидувало постійно. Я в соновному заходжу з дому і з роботи, і кожного разу мені потрібно вводити логін пароль.
Олексій Пономаренко
А це спєцом чи баг, коли відкриваєш блог усі пости, перший відкривається повністю, а не у скороченому вигляді?
Ольга Мороз
Перепрошую, в мене прохання до Святослава, можливо Ви, звернетесь до системного адміністратора, оскільки в мене виникла тупа, на мій погляд, проблема: моя дочка завела блог але не знаємо як в нього ввійти, оскільки відкривається моя сторінка, на якій видно, що в неї блог є. Її звати Мороз Вероніка. Я не володію комп«ютером в тому обсязі, в якому хотілось би, і вважаю, що проблема в моїй неосвідченості, щодо користування ним. Мені потібна безпосередня консультація спеціаліста щодо того, як і що працює в данй системі блогів. Залишу свій мобільний 093-047-30-97, оскільки вважаю, що пояснення в письмовій формі заплутають мене ще більше. Дякую за увагу, наперед вдячна.
Святослав Вишинський
Блог Вероніки Мороз було створено. Ввійти в нього можна у звичному режимі: ввівши логін і пароль. Але у два блоги не можна авторизуватись одночасно через один браузер. Увійдіть через інший і збережіть там логін/пароль.
Ольга Мороз
Тепер треба прояснити для мене слово «БРАУЗЕР», я ж попереджала що заплутаюсь…
Святослав Вишинський
Програма для перегляду Інтернету — Internet Explorer, Firefox, Opera, Chrome, etc.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте