Новий функціонал ВКурсі.ком

Веб розробники теж «в курсі» :) , тому ми постійно вдосконалюємо і розвиваємо нашу з Вами блогосферу.  Сьогодні ми раді повідомити Вам про новий функціонал ВКурсі.ком.

Стрічка друзів


Стрічка друзів — всі публікації Ваших друзів з персональних та тематичних блогів (тільки для зареєстрованих користувачів): vkursi.com/friends/
 

Пошук


Тепер існує можливість шукати публікації/коментарі за ключовими словами або ж цілими фразами.
 


ТрансляціяВКурсі.ком ретранслюється у форматі стрічки/блоку публікацій на багатьох сайтах, наприклад:
 
ukrainci.com
buknews.cv.ua
tomorrow.kiev.ua

Якщо Ви бажаєте розмістити на іншому сайті стрічку публікацій з ВКурсі.ком, Ви можете отримати всю необхідну інформацію тут:
 

А безпосередньо код вставки загальноукраїнського блоку можна згенерувати тут.

Запрошення


Нагадаємо, що: загальнодоступна реєстрація на блогах ВКурсі.ком закрита, а ініціатива розширення кола дописувачів делегована самим авторам. Система долучення нових користувачів децентралізована і працює за принципом рекомендацій — кожен автор, залежно від росту свого рейтингу, акумулює певну кількість запрошень, які він може надіслати на електронні скрині колег. Відсутність відкритої реєстрації для зовнішніх користувачів з одного боку, та обмеження кількості запрошень від поточного рейтингу авторів — з іншого — виступають ключовими факторами «відсіву» випадкових дописувачів, гарантуючи авторизованість та якість опублікованої на ВКурсі.ком інформації. Це підіймає реальну значимість ВКурсі.ком порівняно з будь-якими іншими аналогами, де цільові читачі нечисельні, а більшість становлять випадкові візитери з пошукових систем, що в результаті зводить коефіцієнт корисності опублікованої інформації до мінімального рівня. Натомість блоги ВКурсі.ком є першочергово авторизованими — і регулюються самою специфікою авторського середовища, створюючи самоврядне поле для обміну досвідом, оцінками та ідеями. (Про Вкурсі)

Ми спростили доступ до запрошень, тепер лінк знаходиться в меню (тільки для зареєстрованих користувачів):
 


Будьте з нами, будьте «Вкурсі»!

4 коментарі

Святослав Вишинський
Для чернівецьких авторів варто додати, що з вересня стрічка останніх постів чернівецьких авторів на ВКурсі.ком транслюється на кілька регіональних інформаційних сайтів: «BukNews», радіо «Буковина», кіноклуб «Компот», «Reporter» і найближчим часом з'явиться на ще декількох місцевих ресурсах. У стрічку автоматично потрапляють тільки повідомлення авторів з Чернівецької обл., тому прохання до чернівецьких учасників мережі перевірити свої профілі на факт коректної вказівки місцезнаходження (див. поле «Місто»): в разі, якщо воно незаповнене — вкажіть місто «Чернівці» (або назву районного центру), позаяк відбір постів у стрічку відбувається саме по цьому критерію.
Лариса Репка
стрічка друзів — особливо корисна штука, дуже дякую!!!
Микола Костинян
трансляція багато займає місця.
гадаю, краще напряму РСС вставляти, ніж згенерований тут код; та й керувати відображенням тоді легше.
на blogger.com є прямий віджет для відображення стрічки (http://vkursi.com/rss/index/ там вставити — і показуватиме); в багатьох CMS аналогічно.
згенерований дещо криво виглядає як правило.
Ігор Гамаль
краще напряму РСС вставляти
Якщо б кожен міг вставити, ніхто б не тратив час на JS стрічку.
згенерований дещо криво виглядає як правило.
Ні, це дизайн (css) сайтів, на які вставляють, криві, через непрофесійність дизайнерів. Або, через криві руки.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте