Правила голосування

У зв'язку з кількома інцидентами зловживань адміністрація блогової мережі ВКурсі змінила правила голосування за дописи. Тепер, подібно до того, як це було на початку існування проекту, період голосування за пост обмежується 30-денним терміном. Відтак можливість кардинально збільшувати або зменшувати рейтинги користувачів залишиться в минулому.

Як багато хто помітив, у мережі ВКурсі модератори також отримали змогу редагувати коментарі користувачів. У разі порушення Правил мережі це дозволятиме не видаляти цілий коментар, а тільки його частину. Факт і дата будь-якої правки публічно фіксуються в полі коментаря.


Серед інших оновлень останнього часу — інформер нашого супутнього відео-проекту ВКадрі у правій панелі сторінки під полем коментарів. Інформер відображає останні додані відео, ранжуючи їх з урахуванням місцезнаходження глядача. Кожен автор ВКурсі, скориставшись авторизацією через соціальні мережі «ВКонтакте», «Facebook» або «Google+», має змогу одним кліком додавати відео-записи із сервісів «YouTube», «Vimeo», «Яндекс» і «DailyMotion», задаючи візуальну повістку блогосфери.


Попереду — великий upgrade двигуна ВКурсі і поява нових користувацьких опцій. Слідкуйте за оновленнями. Будьте ВКурсі!

5 коментарів

Максим Татарченко
було б чудово мати змогу користувачам редагувати/видаляти власні коментарі.
Володимир Антонюк
Дивує, що цієї надзвичайно важливої опції ніколи не було.
Михайло Шморгун
Логіка наступна. Коментар — це думка чи позиція. Можливість її зміни занижує рівень та роль дискусії. На Вкурсі дискусія авторизована і в цьому є своя особливість сайту, який дозволяє продивитися зніну позиції в залежності від ходу дискусії.
І ніхто не відмінив правила Петра 1… «Чтоби дурь била відна»…
(Це я коротко виклав аргументи Святослава та Ігора, з якими я частково згодний)
Володимир Антонюк
Резонно, але так буває, що в коменті трапляються орфогравічні;) помилки або банальні, не помітні з першого разу, обдруківки. На мордокнижці є можливість виправити помилку, але і зберігається, для особливо допитливих, перший варіант. Тут не йде мова, я думаю, про те, що спочатку написав одне, а потім схаменувся написав правду ;)
Михайло Шморгун
Резонно. Скоро Вкурсі буде «покращено». Але питання про коментарі у волі рішення Святослава та Ігора. Запропонуйте свій варіант, тоді шансів на зміни буде більше :)
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте