Зустріч блогерів ВКурсі.ком

У суботу, 16 жовтня, о 19:00 відбудеться зустріч блогерів ВКурсі.ком. Запрошуємо всіх чернівецьких дописувачів мережі до знайомства, неформального спілкування та приємного проводження часу в дружній компанії. Пригощатимемо кавою, чаєм та цікавішими напоями. В порядку вечірньому: вручення рейтинговим авторам іменних карток «Я ВКурсі!», власники яких отримають суттєві знижки на заходах і в закладах партнерів мережі ВКурсі.ком. Зустріч відбудеться в неформальній атмосфері у стінах арт-кав'ярні «Harmonie des Kaffes» (пл. Філармонії, 10).

20 коментарів

Лариса Репка
смачне фото
Святослав Вишинський
Слід гадати, що дійсність буває ще смачнішою.
Галина Єреміца
Дякую за запрошення.Класна ідея.Буду.До зустрічі.
Лілія Шутяк
Спробую прийти))))
Василь Кедик
А чому одразу тільки чернівецьких запрошуєте, як сказано в тексті. А може людина захоче приїхати з Львова, Івано-Франківська чи Донецька :)
Святослав Вишинський
Така можливість виглядає маловірогідною, однак була би приємною.
Святослав Вишинський
Оскільки подібні заходи, як і сама мережа ВКурсі.ком, є ініціативою «знизу», то соціалізація в ін. містах з ініціативи місцевих дописувачів — як стосовно запрошення нових авторів, так і проведення зустрічей, організації тих чи ін. програм лояльності — могла би бути резонною. Успіх блогерів — справа рук самих блогерів.
Василь Кедик
Для подібної самоорганізації на місцях потрібна розвинена сітка. Поки її фактично немає. Це справа часу. Все залежить від активності самих блогерів.
Святослав Вишинський
У даному випадку не існує поняття «розвиненої сітки» — тут важлива тільки сітка знайомств. Певне коло знайомих і знайомих знайомих можуть виступити достатньою базою для формування регіональної спільноти ВКурсі.ком, виводу її за якийсь час на певний рівень самоорганізації та інформаційної реалізованості. Проте, звичайно, ключ завжди належить ініціативним людям. Як і багато що в житті.
Альберт Комарі
На даному етапі така зустріч не те, щоби непогана думка, але й надзвичайно слушна!!! Це потрібно, дуже потрібно! Багато хто з блогерів не знайомий один із одним!
Сашко Горський
Були на цьогорічному Літ Форумі у Львові. Зайшли в кав'ярню на презентацію антології «Березневих Котів» і Вік Коврей несподівано для мене попросив мене щось почитати. І поки я намагався зрозуміти, що ж зараз читатиму, хлопець, який сидів неподалік запитав мене: «А ти часом не дописуєш на Вкурсі Ком?!»
Отак от у мене відбулося знайомство і зустріч з одним з нечернівецьких дописувачів! :-)
Аліса Жуковська
Хочу прийти )))
Володимир Карагяур
Приходьте думаю, що буд смачно не тільки на фоці але й насправді…
Лілія Шутяк
Точно буде смачно!
Володимир Карагяур
Якщо подивитись на дискусію «Кавове», то Святе обіцяна кава має бути дуже смачною…
Святослав Вишинський
Всесторонньо покладаємось на кав'ярню «Harmonie des Kaffes» і персонально Дениса Зазубека.
Лілія Шутяк
Це ти зазначив ім'я солодкого спонсора)))?!
Святослав Вишинський
«Солодким спонсором», якщо все йтиме по плану, зголосився бути співрозмовник.
Лілія Шутяк
«Все идет по плану»...) ггггггггггггггггг
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте