Буккроссинг ВКурсі

У рамках блогової мережі ВКурсі.ком ми вирішили створити сторінку, присвячену обміну книгами (та, в перспективі, іншими речами). Якщо у вас є книги, диски, etc., якими бажаєте поділитись/подарувати, дати почитати/послухати/переглянути, обміняти на інші або продати — розміщуйте інформацію про них у свій блог з відповідним анонсом. Вказуйте стан предметів, їхню ціну або умови обміну, додавайте фотографії. Не виключені також оголошення про електронні файли або документи, розміщені вами для публічного доступу в Інтернеті. Озвучуйте запити на речі, які ви шукаєте — хтось обов'язково відгукнеться. Пошук пропозицій спрощуйте розстановкою відповідних міток (тегів): шукаю, продам, поділюсь, обміняю, віддам. Модератори відбиратимуть такі повідомлення до спеціальної сторінки — а в подальшому, якщо опція користуватиметься популярністю, ми створимо окрему рубрику.

Приклад оформлення: Нестор Махно. Воспоминания.

7 коментарів

Святослав Вишинський
Якщо ви маєте свої ідеї щодо обмінів — залишайте їх у коментарях до цього допису. Від себе пропоную при бажанні залишати книги в конкретних місцях (наприклад, у «Literatur Cafe» або в «Harmonie des Kaffes») і публікувати про це оголошення. Це може бути зручно для тих, хто не бажає тримати в себе книги або передавати їх особисто, і дозволить поєднати традиційний буккросинг із цільовими наводками на відповідні предмети (e.g. «Залишив/залишила книгу X у місці Y, кому цікаво — приходьте і візьміть»).
Святослав Вишинський
Теле-репортаж «Чернівецького променя» від 11 січня:За участі: Юлії Задорожняк, Олександри Бойченко, Юлії Червенюк, Руслана Козуба та Святослава Вишинського.
Андрій Тужиков
прийму в подарунок касети НОРМАЛЬНИХ гуртів
Ярослав Лучинський
а які гурти нормальні?
Андрій Тужиков
це вже на розсуд того, хто виявить бажання подарувати мені їх
Святослав Вишинський
Зробіть про це окремий пост із запитом і, можливо, якимись деталями, щоб тут не виникло «офтопової» дискусії.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте