Чернівці не промовчать!

УТОЧНЕНА ІНФОРМАЦІЯ! ВСІ БАЖАЮЧИ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ В ОБГОВОРЕННІ — ПРИХОДЬТЕ В КОНФ. ЗАЛ НАР. ДОМУ. Біля МВС мітингу НЕ БУДЕ. Не можна відповідати на чиєсь беззаконня власним беззаконням.
+ КРУГЛИЙ СТІЛ ТАКОЖ ВІДВІДАЄ ПРЕДСТАВНИК Чернівецького обласного МВС.
Увечері, 26 травня телеканал “1+1” повідомив, що у Києві студент загинув у райвідділі міліції. Пояснення міліціонерів: він кілька разів упав… Існує чимало інших версій. Проте коли людина гине в райвідділку, за її смерть відповідає саме ця установа та її працівники.
Завтра, 1 червня, мають відбутися солідарні акції протесту. В тому числі і в Чернівцях.
Хлопцям прохання надягнути білу стрічку на руку. Пам'ятайте, що наша мета — вшанувати загиблого та вимагати покарання винних. Бо якщо ми промовчимо зараз, кожен може стати наступним. Як у випадку з Кіровоградськими хлопцями (http://politiko.com.ua/blogpost33103).
Сьогодні в 17.25 автор запису пішов в Чернівецьку міську раду, щоб попередити про проведення акції. З канцелярії мене направли у відділ міжнародних зв'язків, де пояснювали, що за положенням [1], їх мали повідомити за 3 робочих дні.
Апелюючи до статті 39 КУ, я намагався переконати чиновників, проте мені відповіли, що заяві буде відмовлено в реєстрації. Таким чином нашому флеш-мобу хочуть не дати відбутися.
Тому завтра о 9.00 я з группою журналістів звернусь ще раз до канцелярії. У випадку відмови, ми перейдемо від «Букініста» на Головній 31 (де збираємось на 9.50) навпроти МВС (вул. Головна, 24), до приміщення Українського Народного Дому, що на Ломоносова 2, який люб'язно погодився надати нам притулок. Там ми зможемо обговорити ситуацію з засиллям та побоями міліціонерів, виробимо пропозиції і таким чином завсвідчимо солідарність з протестуючими по всій Україні та вшануємо пам'ять небіжчика
Запрошую всіх представників ЗМІ в народний дім на 10.20. Прошу попередньо зателефонувати мені, як координатору.
Хто бажає, підходьте або до Букініста о 9.55-10.05, або уже до нар. дому.
І прохання до всіх! Будь ласка, уникайте в одязі будь-якої симоліки, особливо партійної. Чужа смерть — не привід для Піару.
 
З повагою, Андрій Круглашов.
Мої контакти: 050 598 61 44, akuglyi@mail.ru vkontakte.ru/kruglashov
 
1. Рішення 47 сесії міської ради V скликання від 24.12.2009 року № 1192 Про визначення порядку організації та проведення у місті Чернівцях мирних зібрань та визнання такими, що втратили чинність раніше прийняті рішення з цього питання Режим доступу: chernivtsy.eu/portal/?p=2829

8 коментарів

Юрій Хорунжий
Андрію! а хіба ти не знаєш що ця постанова є порушенням Конституції та права зібрання людей!!!

ПОтрібно всім громадським організаціям написати листа в прокуратуру!
Андрій Круглашов
Юра, це так, але не можна відповідати порушенням на порушення. Інакше чим ми кращі?
А з постановою давай боротися в рамках законодавства. Я консультувався з цього приводу з юристом. Але це має бути окрема ініціатива.
Святослав Вишинський
Ці постанови і статути міських рад суперечать Конституції України. Якщо я вірно пам'ятаю, в одному з міст України статут міської ради був опротестований у судовому порядку на факт порушення саме права на зібрання в пункті інформування міської влади, терміну цього інформування і т.д. Судом цей момент було визнано таким, що суперечить Конституції — і скасовано. У Чернівцях аналогічно потрібно колективно опротестувати постанову і статут міської ради в суді і вирішити це питання раз і назавжди.
Андрій Круглашов
Це слушна ідея! Так роблять дорослі люди, не ігнорують постанови, а оскаржують їх!
Юрій Хорунжий
тут зовсім інше! на ту постанову просто не треба звертати увагу! як би так говорили в 2004 році! то б вже яник 6 рік був би прєзіком!!! а таК…
Вероніка Круглашова
Юрію, а де ж Ви сьогодні були о 10 ранку? В Народному Домі Вас не бачила, можливо, влаштовували театралізоване дійство навпроти МВС???
Андрій Круглашов
А таК? хіба це не так? Хто зараз президент?
Як це не звертати на постанову? На що тоді звертати?
Якщо для когось протест — самоціль, то я не з ними.
Чи наша ціль покричати, а не захистити й захиститися?
І нехай ти скажеш, що я поганий організатор, але людей на порушення, які між іншим будуть покарані (це вже не 2004-2009, вір мені, я знаю) не збираюсь штовхати.
Костянтин Левін
В Харкові було десь 35 чоловік, акція тривала півгодини. Все прошло мирно, було багато преси. Трошки фото вже є тут — glavnoe.ua/news/n51646.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте