Допис тижня (21-27 лютого) і місяця на ВКурсі.ком

За проміжок 21-27 лютого модератори ВКурсі.ком відзначили матеріал Ярослави Шеремети «Демократія по-українськи», або «Сезон полювання на Марію Матіос оголошується відкритим» від 27 лютого (станом на 00:00 28 лютого рейтинг допису "+5"). За кращий тижневий допис до рейтингу автора додано одиницю ("+1"). Кращий матеріал за результатом голосування користувачів — «Ми в Країні для Людей» Вероніки Круглашової від 25 лютого (рейтинг "+8").
 
Найвагомішим постом місяця за думкою модераторів визнано матеріал Тараса Радя «Буденна байдужість» від 11 лютого (станом на 00:00 1 березня рейтинг допису "+3"). За кращий місячний допис до рейтингу автора додано три одиниці ("+3"). Модератори ВКурсі.ком також ретроспективно відзначили кращий пост січня, яким визнано матеріал Юрія Чорнея «Коли українці були богами...» від 23 січня (станом на 00:00 1 лютого рейтинг допису "+5"). За кращий місячний допис до рейтингу автора додано три одиниці ("+3").
 
Критерії, за якими оцінюються дописи — якість, обсяг, стиль, резонанс, суспільна значимість. Топ тижня і місяця за версією модераторів не включають пости особистого характеру, художню творчість блогерів, переклади, анонси, матеріали організаційних блогів, пряму політичну агітацію і дописи самих модераторів. Модератори ВКурсі.ком не завжди розділяють думки авторів, викладені у відзначених адміністрацією дописах.

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте