Новий функціонал ВКурсі.ком. Регіональні стрічки

Раді повідомити Вам про новий функціонал ВКурсі.ком«Регіональні стрічки».
«Регіональні стрічки» — розділи меню:які дозволяють переглянути публікації по найбільшим регіональним спільнотам на ВКурсі.ком.

Будьте з нами, будьте ВКурсі.

6 коментарів

Альберт Комарі
Дійсно цікаво і актуально для дописувачів та користувачів з інших регіонів, особливо якщо їх представництво буде розширюватися! А я хотів би запитати, чи буде при потребі така стрічка, скажімо, для представників інших країн?
Ігор Гамаль
При потребі — буде
Анна Пелех
ех…
Тернополя не бачу :( І нікого з Тернополя також :(((
А запрошень лише три :(
Як отримати більше?
Ігор Гамаль
Дописувати, коментувати… і будуть нові запрошення :)
Святослав Вишинський
Виділені стрічки створені для міст, котрі представлені на ВКурсі.ком найактивніше, або ж, як Київ і Львів, мають столичну традицію — головно для зручності користування дописувачів із цих міст за наявності великого потоку постів зі свого регіону. Це не анулює можливості реєстрації з інших областей України та створення точок швидкого доступу до регіональних стрічок у разі дійсного формування активних локальних середовищ. Збільшення кількості запрошень залежить від рейтингу авторів, тобто їхньої популярності та активності в мережі ВКурсі.ком. У проблематичних ситуаціях можна звертатись до модераторів, котрі можуть самостійно запросити нових авторів за Вашою рекомендацією. Звертайтесь у приватних повідомленнях (http://vkursi.com/talk/).
Анна Пелех
ок. Спасибі за інформування :)
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте